kontakty

Hledáte opravdového odborníka na izolace ve středních, jižních a západních Čechách? Potřebujete najít ty nejkvalitnější izolační materiály a zajistit jejich odbornou montáž? Ve společnosti Izolace Nejedlý Vám kdykoli rádi pomůžeme. Všechny objednávky i dotazy přijímáme na následujících kontaktních spojeních.

Izolace Nejedlý

Jiří Nejedlý
IČ: 13253328

Adresa

Antonína Pacovského 237
267 53 Žebrák

Pobočka

Havanská 2816
390 05 Tábor

Telefon

+420 777 325 360

Provozní doba

kontakty

 

Nové izolace domů aplikujeme pro své klienty všude po středních, jižních a i západních Čechách. Naše společnost sídlí ve středočeském městě Žebrák na Berounsku a za klienty vyjíždíme kamkoli v okruhu desítek kilometrů.
Pokud byste nás naopak rádi navštívili Vy, po předchozí domluvě Vás v sídle naší firmy rádi přivítáme. Najdete nás v jihozápadní části Žebráku, v ulici Antonína Pacovského. Jedná se o příjemnou obytnou čtvrť, kam se snadno dostanete autem a nebudete mít problém zaparkovat. Z centra města je to k nám přibližně půl kilometru a daleko to nebudete mít ani od nejbližší zastávky veřejné dopravy. Ta se nachází v nedaleké Sokolské ulici, pravidelně tu zastavují autobusy z Berouna či Hořovic a pěšky se k nám odsud dostanete přibližně za 7 minut. Těšíme se na setkání s Vámi!